Kişisel yazılarımı ve faydalı bilgiler paylaştığım muhammetozturker.com'da; internet, eticaret, para & finans, sosyal medya, psikoloji ve hayata dair pek çok konuda güncel ve özgün içerikler üretiyorum.

Firmaların reklam tekliflerini Tanıtım Yazısı ve Banner (150x150) olarak kabul ediyorum. İlgili tanıtım yazısını firmalar kendileri gönderebileceği gibi, talep edilirse alakalı ve seo uyumlu içerikler yazıyorum.

Bloğuma eklediğim tanıtım içeriğinizi başka herhangi bir ücret talebi olmaksızın facebook, twitter ve google+ sayfalarımda link şeklinde, ayrıca sesli makale olarak youtube kanalımda paylaşıyorum.

Böylelikle; tanıtım yazıları muhammetozturker.com beraberinde dört farklı sosyal mecrada da değişik kitlelere ulaşmış olmakta ve herhangi bir süre sınırı olmaksızın ilgili mecralar yayında olduğu süre zarfında ömür boyu silinmeden yerleri korunmaktadır.

Banner ücreti aylık 20 TL, Tanıtım yazısı süresiz 50 TL, yazının tarafımdan hazırlanması talep edilirse 60 TL olarak ücretlendirilmektedir.

Reklam Verme Koşulları için tıklayınız.

muhammetozturker.com'da reklam vermek için " info@muhammetozturker.com " adresine mail atabilir veya İLETİŞİM sayfasındaki formdan ulaşım sağlayabilirsiniz.