Kişisel blog nasıl açılır Kişisel blog nedir Kişisel blog ne işe yarar? Kişisel blog kısaca web günlüğü olarak özetlenebilir. Nasıl ki bazılarımız günlük tutar, tüm yaptıklarımızı yazarız ya, onun gibi bişey işte..
Kişisel blog nasıl açılır Kişisel blog nedir Kişisel blog ne işe yarar Diye merak edip buraya kadar geldiniz, öyleyse açıklayayım; 

Kişisel blog kısaca web günlüğü olarak özetlenebilir. Nasıl ki bazılarımız günlük tutar, tüm yaptıklarımızı yazarız ya, onun gibi bişey işte..

Kendinize ait bir web alanı ve bu alana yazı, resim, video vs. istediğiniz herşeyi ekleyebiliyorsunuz ve kişisel bir blog sitesi oluyor.

Ben 2007'den beri çeşitli bloglar açtım fakat kişisel blog olayına 2017 aralık ayında başladım. Niye açtın nerden esti? Derseniz; bir derdim vardı, büyük bir dert.. Anlaşılamamak, kendini anlatamamak yada karşındakilerin seni anlayamıyor olması.. İstedimki anlatamıyorum bari yazayım. O düşünceyle ilk defa "Yüreğimden Dökülenler" etiketiyle yazmaya başladım bloğumda.

Fakat sonraları ilgimde artmaya başladı ve geniş bir bloğa dönüştürmeye karar verdim. Mesleğim olan e-ticaret ve dijital reklamcılık alanlarını yazmaya başladım. Sonra hayata dair, psikoloji, araştırma, sağlık derken bloğum bugünki halini aldı.

Yani kişisel blog nedir sorusunun cevabı; şuan incelediğiniz bu sitedir kişisel blog. En sade ve yalın anlatımıyla bu şekilde..


Kişisel Blog Nasıl Açılır?

Aslında çok basittir, hatta hemen şimdi buraya tıklayarak google alt yapısıyla bir blog açabilirsiniz veya isterseniz buraya tıklayarak bir hosting ve domain satın alıp içerisine wordpress kurarak da bir kişisel blog sahibi olabilirsiniz. Wordpress kullanmayı bilmiyorsanız burada anlattım işinize yarayabilir.

Artık kafanızdakileri dışarı çıkarma vakti geldi, hemen bir blog açın ve sizde yazmaya başlayın. Sorularınız olursa yorum yapmaktan çekinmeyin, Sevgiler..Muhammet Öztürker

Muhammet Öztürker

Blog Yazarı, E-Ticaret Uzmanı, Google Adwords Danışmanı

→ YAZAR HAKKINDA TÜM DETAYLAR

YORUMLAR :