internetten para kazanmanın farklı yolları vardır ve gerçektende çok fazla hatta hiç masraf yapmadan sadece bir miktar zaman ayırıp internetten gelir elde edebilirsiniz. Üstelik sürekli olarak ilgilenmeniz de gerekmez ve siz internet başında değilken de oturduğunuz yerden para kazanmaya devam edebilirsiniz.

Dikkat bu makaleyi okumak size para kazandırabilir!

İnternetten para kazanmanın farklı yolları vardır ve gerçekten çok fazla hatta hiç masraf yapmadan sadece bir miktar zaman ayırıp internetten gelir elde edebilirsiniz. Üstelik sürekli olarak ilgilenmeniz de gerekmez ve bazı şekillerde internet başında değilken de oturduğunuz yerden para kazanmaya devam edebilirsiniz.

Bu makalede internetten gelir elde edip kazanç sağlamanın 4 farklı farklı yolunu sizlerle paylaşıyorum. Size hemen para kazandırmaya başlayacak olanı 1 ve 2. yöntemlerdir. Diğer ikisi ise tamamen size ait, ileriye dönük ve kalıcı kazanç yöntemleri olacaktır.


1 - Satış Ortaklığı ile İnternetten Para Kazanmak
Satış ortaklığı kabaca; firmaların ürünlerini sizin satmanız ve bu satıştan komisyon kazanmanız anlamına gelmektedir. Oldukça basit ve hiçbir uzmanlık gerektirmeyen bir iş modelidir. 

Öncelikle satış ortaklığı programına katılacağınız firmayı belirlemelisiniz. Daha sonra firmaya üye olup neleri satacağınıza karar vereceksiniz ve sonrasında satış yapacağınız her ürün için firma size özel bir link verecek. Siz bu linkleri internette paylaşacaksınız ve insanlar bu linke tıklayıp bir ürün satın aldıklarında yapılan satıştan komisyon elde etmiş olacaksınız. Bu; benimde bloğumda kullandığım ve gelir elde ettiğim bir yöntemdir. Satış ortaklığı programı olan firmaları nasıl bulacağınızı bilmiyorsanız BURAYA TIKLAYIN.

Komisyon oranlarını firmalar kendileri belirlemektedir. Örnek olarak; satış ortaklığı programına katılanlara %40 komisyon veren A firması ile çalışmaya başladığınızı düşünürsek ve günlük ortlama 250 TL'lik satış yaptırdığınızı varsayarsak sizin günlük kazancınız 100 TL olur. 

Gerçekten iyi bir kazanç değil mi ? Evet, bu şekilde çalışarak ister ek iş olarak isterseniz normal bir çalışma olarak düşünün gayet güzel paralar kazanabilirsiniz.

Peki ama ürün linklerini nerelerde paylaşacağım diyorsanız hiç dert etmeyin. Başta facebook, twitter, instagram, youtube gibi sosyal medya siteleri olmak üzere istediğiniz her yerde bu linkleri paylaşarak o ürünlere ilgi duyan insanlara ulaşabilirsiniz. Ayrıca kendinize ücretsiz bir blog sitesi açarak bu linkleri kendi bloğunuzda da paylaşabilirsiniz. Blog'da nedir diyenler için; şuan bu yazıyı okuduğunuz bu site bir blog sitesidir ve sizde isterseniz kendinize ücretsiz bir blog açabilirsiniz. Nasıl mı yapacaksınız ? Okumaya devam edin, sormak istedikleriniz olursa yazının en altına yorum yapın.

2 - Anket Doldurarak İnternetten Para Kazanmak


yakında..

3 - Blog Yazarak İnternetten Para Kazanmak

yakında..


4 - Youtube'a Video Yükleyerek İnternetten Para Kazanmak

Bu konuyu ayrı bir makalede detaylı şekilde anlattım, okumak için tıklayın Youtube'a Video Yükleyerek Nasıl ve Ne Kadar Para Kazanılır ?
Muhammet Öztürker

Muhammet Öztürker

Blog Yazarı, E-Ticaret Uzmanı, Google Adwords Danışmanı

→ YAZAR HAKKINDA TÜM DETAYLAR

YORUMLAR :