Cici bebe kilo aldırır mı ? cici bebe ile kilo almak mümkün mü ? sorusunun cevabı "evet" cici bebe kilo aldırır. Hemde istemediğiniz kadar aldırır.
Bu yazıyı okuyan siz; ya kilo almaya çalışan birisiniz yada bir yakınınız için buradasınız. Doğru yazıyı okuduğunuzdan emin olabilirsiniz. 
Cici bebe kilo aldırır mı ? cici bebe ile kilo almak mümkün mü ? sorusunun cevabı "evet" cici bebe kilo aldırır. Hemde istemediğiniz kadar aldırır. 

Peki ama bebeklere yedirdiğimiz bişey biz yetişkinlere nasıl kilo aldıracak diye düşünüyorsanız yanılıyorsunuz. Cici bebe bisküvisinin bir paketi toplamda 1100 kaloridir ve yediğiniz fazladan her 1000 kalori 1 kilo demektir. Bu hesaba göre her gün 1 paket cici bebe bisküvisi yerseniz haftada 6 - 7 kilo almanız muhtemeldir.

Sanıldığının aksine kilo almak vermekten daha zordur. Zayıflamaya çalışanlar bana kızmasınlar lakin bu böyledir. Kendimden biliyorum yıllarca uğraşmama rağmen hayatımda hiç 58 kiloya çıkamamıştım. Şimdilerde kilo almaya başladım fakat benim kilo alabilmeme vesile olan şey kullandığım psikiyatri ilaçları oldu. İştahımı inanılmaz derecede açtılar ve şuanda yemeklerle beraber günlük 3 ekmek yiyorum ve daha çok fazla zaman geçmemiş olmasına karşın göbek salmaya başladım, pantolonlarımın beli iyice sıkıyor.

Daha önce kilo alamayışımın sebebi emin olun bu tarz yazılara rast gelmediğim içindir. Yani bu makalede anlattığım cici bebe ile kilo almak konusu birçok insan tarafından tecrübe edilip onaylanmıştır. 

Eğer uygulamaya, yani hergün cici bebe bisküvisi yemeye başlarsanız, emin olabilirsiniz sizde mutlaka kilo alacaksınız. Kilo alma konusunu irdelediğim "Kilo Alamıyorum Çok Zayıfım Diyenlere Öneriler" başlıklı yazımı okumak isterseniz buraya tıklayın.Muhammet Öztürker

Muhammet Öztürker

Blog Yazarı, E-Ticaret Uzmanı, Google Adwords Danışmanı

→ YAZAR HAKKINDA TÜM DETAYLAR

YORUMLAR :